Jak se k nám dostanete?

25.06.2018 15:37

Středisko výchovné péče již sídlí na nové adrese Dlouhá 54. Na naše pracoviště se z autobosuvého nádraží dostanete pěšky, cesta trvá cca 20 minut. Pokud vyjdete z autobusového nádraží směrem k České spořitelně odbočte vpravo na ulici Dolní brána, běžte rovně až na hlavní ul. Palackého kde odbočíte doleva (směr Loučka), po ul. Palackého půjdete dále stále rovně kolem Gymnázia NJ, až ke kruhovému objezdu u autobusové zastávky ČSAD, zde odbočíte doprava do kopce na ul. Dlouhou. Po vyjítí do kopečka u prvního přechodu přejděte přes cestu a odbočte vlevo do úzké uličky mezi domy, zde dojdete k budově, kde sídlí SVP.

Můžete se k nám dostat také spojem MHD č.601,602,603 dle aktuálních jízdních řádů, které naleznete na této adrese https://www.novyjicin.cz/mhd/ . Autobusová zastávka blízko SVP se jmenuje "POD KAŠTANY". Pro rychlejší vyhledání spoje v určitý den a čas můžete použít následující stránky jizdnirady.idnes.cz/novyjicin/spojeni/.

Na obrázcích níže je vyznačena trasa, po které do našeho Střediska nejsnáze dojdete. Pokud SVP stále nebudete moci nalézt, kontaktujte nás na telefonu 730 895 977.

 

Kontakt

Středisko výchovné péče Nový Jičín Dlouhá 54
Nový Jičín
741 01
Tel.: 730 895 977 svpnj@email.cz